O nás

Japonská spoločnosť U-Shin, svetový líder vo vývoji a výrobe prístupových systémov pre automobily a ovládacie panely, bola založená v roku 1926. Už takmer storočie tak poskytuje svojim zákazníkom na celom svete spoľahlivé, konkurencieschopné a inovatívne riešenia. Pod značkou U-Shin sa dnes skrýva medzinárodná spoločnosť s pôsobnosťou v 17 krajinách sveta.

U-Shin so svojím silným portfóliom, ktoré tvorí vyše 2500 patentov, disponuje jedinečným know-how v oblasti mechaniky, optiky a elektroniky, a to implementuje v širokej škále výrobkov ako vonkajšie kľučky, vnútorné kľučky, rôzne typy zámkov, západky, elektrické zámky riadenia, spínače, ovládacie panely, bezdotykové otváracie systémy a motorizované otváracie systémy. Vďaka 12 vývojovým centrám, ktoré sú roztrúsené po celom svete, je spoločnosť U-Shin schopná realizovať globálne projekty v rôznych krajinách a dokáže tak efektívne optimalizovať výrobné náklady pri zachovaní kvalitných výstupov.

V súlade s firemnou filozofiou "Získať dôveru ako jednotlivec, nadobudnúť dôveru ako spoločnosť" podporujeme tvorivosť našich zamestnancov s cieľom vytvoriť skutočne inovatívny prístup v oblasti ľudských zdrojov. V rebríčku hodnôt našej spoločnosti stoja na najvyšších priečkach ľudia. Sú našim kapitálom a tým najhodnotnejším aktívom, ktoré stojí za silou značky U-Shin.

Košický závod U-Shin Slovakia je najväčším závodom v rámci skupiny Prístupové mechanizmy U-Shin. Je situovaný v blízkosti medzinárodného letiska, v priemyselnom parku pri Pereši od roku 2008. Okrem výrobnej haly, v ktorej prebieha montáž na moderných manuálnych, poloautomatických a automatických linkách, tu nájdete plne funkčné administratívne centrum, laboratórium a tiež vývojové oddelenie.

Naše projektové tímy pre výskum a vývoj majú vedomosti a odborné znalosti pre podporu všetkých nových programov a aplikácii našich zákazníkov. Sme závod s multi produkciou – medzi naše finálne produkty patria zámkové mechanizmy, kľučky, štartovacie zámky určené pre svetové automobilové koncerny. Našou úlohou je neustále zvyšovať konkurencieschopnosť na dynamickom automobilovom trhu.  Našou devízou sú ľudia, ktorí sú súčasťou jedného tímu. "Jeden tím U-Shin" v snahe o dokonalosť!

 

 

 

 

Video SK